Lojtarja e tenisit Genie Bouchard, ”ndez” Twitte-in, poston foto provokuese

460

Lojtarja e tenisit, kanadezja 23 vjeçare ka menduar të “ndezi” twitte-erin këtë pasdite duke postuar në profilin e saj, një fotografi vetëm me rroba banje.

Sportisja ka treguar që është e zonja jo vetëm në fushën e tenisit, por edhe përpara aparatit fotografik.Brenda 10 minutash pas postimi në Twitter numëroi 100 retweet, mbi 1.000 pëlqime dhe rreth 100 komente , të gjitha shumë komplimentuese.

Genie Bouchard pozoi për Sports Illustrated firmën e rrobave të banjos. Seti fotograifk është një botim vjetor që paraqet sportiste dhe modele që mbajnë rroba banje në vende ekzotike.

11.jpg4.jpg5.jpg