Lindsay Lohan e relaksuar pas pushimeve

138
Kur vjen puna për tu veshur bukur , ajo di ta tërheqë gjithmonë vëmendjen. Lindsay Lohan dukej sensancionale teksa u fotografua mbrëmjen e së hënës në Londër. Aktorja kishte veshur xhinse te grisura dhe një bluze të bardhë gjatë rrugës për në hotel “Chilten Firehouse” . Kjo ishte hera e parë që 29 vjeçarja u pa pas pushimeve të saj në resortet më të mira të Europës në Greqi,Itali dhe Nice të Francës. Lohan u sigurua të postonte vazhdimisht foto në instagram ku fansat kanë arritur në 3.8 milionë.