Leonardo DiCaprio fotografohet me një vajzë misterioze

149
Leonardo Di Caprio është fotografuar mbrëmjen e së enjtes përkrahë një vajzë misterioze. Aktori 41 vjeçar ishte duke dalë nga një klub i Londrës ku ka festuar dhe nominimin e tij për çmimin Oscar. Bukuroshja brune e veshur me një fustan të zezë lekure, e ka shoqëruar yllin e Hollywood-it në takimet e tij private me anëtarët e “The Grounche”.