Leonardo DiCaprio dhe Rihana në një lidhje së bashku?

145
Leonardo DiCaprio dhe Rihanna mendohet të kenë një lidhje romantike me njëri tjetrin pasi janë parë bashkë gjatë fundjavës në një klub nate të Parisit.
Thuhet se këngëtarja 27 vjeçare i ka dhënë Leo-s, të nominuar për çmimin Oscar, një puthje në klubin “L’Etoile”.
Por një burim i afër i aktorit, tha se 41 vjeçari ishte me miqtë e tij dhe jo me yllin e “Umbrella”.
“Rihanna erdhi me Cara Delevigne.Ajo e uroi Leo dhe e puthi në faqe. Ata nuk qëndruan më pas vetëm.Ata janë vetëm miq.”- shtoi burimi.
Aktori i The Revenant është në Paris këtë javë për promon e tij, ndërkohë që Rihanna po xhiron fimin më të ri, Valerian.