Kylie pozon ‘topless’ me të dashurin Tyga

84

E vogla e familjes Kardashian, Kylie Jenner ka treguar
edhe njëherë format seksi trupore në të brendshme, të cilat i ka lançuar së
fundmi.


fundmi i dashuri i saj, reperi Tyga festoi ditëlindjen e 27-të dhe ajo ia uroi
me fotografi mjaft të nxehta, të cilat i publikoi në rrjete sociale, ku ajo
paraqitej e zhveshur në pjesën e sipërme, e mbështetur në të

Ajo
ka publikuar edhe fotografi tjera, ku shfaqet tejet seksi në të brendshme.