Kylie Jenner, tregon format e saj me një veshje elegante

127
Kylie Jenner dukej e mrekullueshme teksa dilte nga festa e organizuar nga GQ Men në Los Angeles, mbrëmjen e djeshme. 18 vjecarja është shfaqur në tapetin e kuq me një veshje elegante të zezë dhe transparente, e cila i tregonte format perfekte.