Kylie Jenner harron Tyga-n, lidhet me Travis Scott

188
Kylie Jenner është filmuar duke u mbajtur për dore me reperin e famshëm Travis Scott në Coachella. Vetëm 2 javë pas ndarjes me Tyga, me të cilin kishte rreth dy vite që ishte lidhur, 19-vjeçarja ka vrapur me shpejtësi drejt një lidhje të re.

Një fans i saj e ka filmuar natën e së premtes me Scott dhe e ka postuar videon në Instagram. Të dy duket se ishin duke shijuar shoqërinë e njëri-tjetrit. Por nuk është hera e parë që Kylie dhe Scott kanë qenë të lidhur.