Kush i ka të pasmet më të mëdha në botë?

614

Padyshim është Blac Chyna e cila ka pozuar duke treguar të pasmet e hapur i ka rivalizuar motrat Kardashian

Këto foto të nxehta ajo i ka bërë në bikine e mediat kanë vluar me shkrime për të.

Ato vinë për Ditën e Shën Valentinit dhe i dedikohen kësaj dite derisa ajo është duke kaluar si më mirë në Malibu.

Nëna e dy fëmijëve ka treguar të pasmet e saj duke treguar edhe njëherë se kur është puna për të pasme ajo është në gjendje të shtyhet më shumicën e femrave në Botë.