Kur Salma Hayek paraqitet pa grim

209
Ajo shpesh është përdorur shpesh për të treguar veshjet më të fundit nga moda. Por kur ajo po kalonte kohën para Krishtlindjeve me vajzën e saj Valentina në Zvicër, dukej se ishte përgatitur për një dimër të vërtetë. 45 vjeqarja u pa me flokët e parregulluara dhe pa makiazh.