Kur femra më e bukur në botë del pa sytjena

334
Ajo është fytyra më dominuese kur është fjala për të reklamuar veshjet e brendshme. Dhe Rosie Huntington Whiteley në natën e së premtes dukej shumë joshëse me një fustan saten Bulgari. E veshur me argjend ajo ka treguar figurën e saj të shkathët, dhe bjonda ka tërhequr më shumë vëmendjen për faktin se nuk kishte sytjena.