Kourtney Kardashian dhe Scott Disick drekojnë me fëmijët e tyre pas 3 vjetësh

264
Kourtney Kardashian dhe Scott Disick drekojnë me fëmijët e tyre për herë të parë që kur u ndanë 3 javë më parë
Cifti i cili kishte një lidhje 9 vjeçare u takua ditën e enjte në hotelin “Beverly Hills” për drekë.
Kur u larguan nga restoranti ata u fotografuan duke i hipur makinave të ndryshme dhe fëmijët u ulën në sediljet e pasme të makinës së Kourtney.
Scott u pa duke mbajtur në krahë vajzën e tij 3 vjeçare Penelope për të shkuar në shtëpinë e tij.
Pasi fëmijët kaluan pak kohë me babain e tyre që kishin 1 muaj pa e parë,nuk është e sigurt nëse Kourtney qëndroi me ta apo u largua.
Megjithatë duket se Kourtney dhe Scott janë takuar vetëm prej fëmijëve të tyre por duke i lënë fansave të shpresojnë se ata do të kthehen sërish bashkë.