Kim nuk di të ndalet, provokon me tanga

280
Ka disa ditë që mburret me trupin e saj dhe Kim Kardashian po vazhdon ta bëjë këtë gjë në Puna Mita të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi. 35-vjeçarja u pa duke realizuar disa sete fotografike shumë të “nxehta”, në të cilat Kimi ekspozoi gjoksin me një bluzë të zezë komplet transparente . Jo vetëm kaq, ajo u pa edhe me një bluzë të bardhë të grisur, të përshtatur si pjesa e sipërme e një bikini. Ndërsa për pjesën e poshtme kishte zgjedhur një palë tanga të zeza.