Kim Kradashian i nxjerr të gjitha: Pozon lakuriq për arsyen që s’jua merr mendja

878

Kim Kradashian kishim kohë që nuk e shihnim të na tregonte asetet e saj dhe mesa duket 37-vjeçarja mendoi se kishte ardhur momenti. Por e gjithë kjo ka një qëllim. Ajo do të nxjerrë në treg parfumin e saj më të ri më 30 prill, që do të quhet KKW Body.

“Aroma është shumë e mirë, jam shumë krenare për të. Mban aromën e erës së artë, ashtu siç e mendoj unë, pavarësisht se ngjyra është vetëm diçka shkëlqyese”, u shpreh Kim kohë më parë.

Dhe për të dalë në temë, shishja e parfumit do të ketë format e saj të trupit. Ajo pozon e gjitha e zhveshur  dhe e mbuluar me baltë në dy fotot e publikuara ditën e  martë në “Instagram”.

“Ne bëmë me baltë trupin tim dhe realizuam shishen e parfumit”, shkruan krah fotove Kim.