Këtu s’ka vend për dietë! Kendell Jenner s’i thotë “jo” ushqimit të preferuar!

342
Ajo mund të ketë pamjen e një supermodeleje, por megjithatë Kendell Jenner nuk heq dorë nga ushqimet e saj të preferuara.
Ylli 19- vjeçare së bashku me motrat Khloe dhe Kourtney Kardashian u bashkuan për një “festë picash” në Villa Restorant në Woodland Hill.
Treshja ishin parë sëbashku me partnerin e Kourtney, Sccot Disick, të martën në Kaliforni duke ngrënë pica.