Kështu festoj Krishtlindjet Miranda Kerr

224
Ajo është njëra nga fytyrat me të njohura në industrinë e modës dhe sigurisht se ishte ka lënë shumë vëmendje edhe në mënyrë e festimit të Krishtlindjeve.
Supermodelja ka shperndarë në Instagram një foto nga pema e saj e Krishtlindjeve të cilën e kishte zbukuruar mirë.
Tetë milionë njerëz i kanë uruar asaj Krishtlindjet të cilat besohet se ajo po i feston në Australi.