Këngëtari i One Direction Louis Tomlinson bëhet baba për herë të parë

192
Fansat e Louis Tomlinson pushtuan rrjetet sociale këtë mëngjes, duke spekuluar se ai është bërë baba për herë të parë.
Një burim i afërt i yllit të One Direction, tanimë konfirmoi se këngëtari 24 vjeçar dhe Briana Jungwirth kanë mirëpritur në jetë djalin e tyre.
“Louis është shumë i lumtur dhe i entuziazmuar që është bërë baba, dhe mendon se Briana do jetë një mama e shkëlqyer,”- tha një mik i tyre përbashkët për People.
“Erdhi si suprizë në fillim, por ai dhe Briana janë shumë miq të ngushtë dhe kjo i ka afruar edhe më shumë”- vazhdoi burimi.