Këngëtares së famshme shqiptare i vjedhin makinën, kush e gjen 2000 mijë euro shpërblim

194
Fati i keq për këngëtaren shqiptare i vjedhin makinën super luksoze, kush e gjen ka shpërblim 2000 mijë euro…
Kjo e henë shihet të ketë qenë një ndër ditët më të këqija të këngëtares shqiptare, Shkenda Dubova. Hajdutët kanë hyrë me dhunë në makinë dhe ia vjedhin atë këngëtares nga Kosova. Bëhet fjalë për një nga makinat luksoze të saj, “Range Rover” në ngjyrë të kuqe. Lajmin e ka bërë të ditur vet Dubova për Prive. Ajo gjithashtu ka deklaruar se kushdo që e ndihmon ta gjejë makinën e saj apo qoftë edhe vendndodhjen e saj, do të ketë një shpërblim, as me pak e as me shume se 2000 euro “të thata” në dorë. Targat e makinës “Range Rover” në ngjyrë të kuqe janë: “01-990-KK” , siç mund ta shihni edhe në foto.
shkenda_1509981647-9689165-1.jpg
Rezultate imazhesh për Shkenda Dubova