Kendall Jenner pa reçipeta rrugëve të Los Anxhelesit

149
Ndërsa është dhe pritet të bëhet një modele akoma më e famshme ndërkombëtare, Kendall Jenner, është mësuar të mos ketë komplekse për paraqitjen e saj.
Ajo “rrezikoi” me veshjen e saj rrugëve të Los Anxhelesit teksa u takua me një mikeshë.
Zgjedhja e saj ishte të linte pa veshur reçipetat.
19-vjeçarja zbuloi pothuasje gjithcka kur era frynte dhe lëvizte bluzën e saj të hapur, duke krijuar një pamje të qartë të gjoksit të saj për të gjithë.