Këmbët “kilometrike” të Gigi Hadid

16
Gigi Hadid na ka mahnitur me setin fotografik për “VOGUE Germany”.
Modelja 22-vjeçare duket fantastike në fotot që janë realizuar si homazh për të ndjerin Gianni Versace, në 20-vjetorin e vdekjes së tij.
Me pantallona rozë shumë të shkurtra, Gigi nxjerr në pah këmbët e saj të gjata.
Në një foto tjetër, 22-vjeçarja pozon me një fustan ngjyrë floriri që më parë është veshur nga Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Craëford dhe Helena Christensen.