Kejvina Kthella e zbuluar nga mesi e poshtë, nuk i lë vend imagjinatës

269
Kejvina Kthella, modelja e shumë përfolur këtë herë është lëshuar totalisht. 

Ajo ka ekspozuar trupin e saj bombastik duke mos lënë gjë për veten. Tashmë duket se fansat i njohin çdo pjesë të trupit të velinës. 

Velina e ‘Xing’ mban veshur një ‘body’ dhe realizimi i fotografisë para pasqyrës bën të duket e pasmja e saj e mirëpalestruar e veshur me tanga.

Kejvina nuk mund të ishte më tepër provokuese se kaq.