Katie Holmes: Nuk ndiej keqardhje për ndarjen nga Tom Cruise

161
Katie Holmes nuk ndihet aspak e penduar për ndarjen me Tom Cruise. Edhe pse kanë kaluar tre vite nga divorci i tyre, aktorja shprehet se nuk ndien keqardhje për këtë vendim të saj. Këtë vit Katie dhe Tom do të festonin përvjetorin e tyre të nëntë të martesës, por gjërat nuk shkuan mirë për çiftin.
Ata u divorcuan në vitin 2012, pas gati gjashtë vitesh martese. Katie ka thënë se edhe pas ndarjes, jeta e saj është shumë normale. “Unë nuk pendohem për asgjë që kam bërë”, ka rrëfyer Katie.