Karen Danczuk momente intime në publik me të dashurin më të ri

149

Karen Danczuk, 33 vjeç, dhe i dashuri i saj David,26
vjeç, nuk i kanë rezistuar dot njëri tjetrit teksa kanë shijuar pak intimitet
mes tyre në publik.

Ata janë fotografuar disa herë duke kaluar momente
romantike me njëri tjetrin.

Mbretëresha e selfie-eve kishte veshur një kostum banje
të zi ndërkohë që David nuk i mbante dot duart larg saj gjatë pushimit në
Spanjë.