Kaluan një fundjavë të nxehtë në ishullin grek, diva botërore s’i shqitet shqiptarit, ja ç’i bën

49
Disa kohë më parë futbollisti i njohur shqiptar Pajtim Kasami, një javë të mrekullueshme aventureske pushimesh në ishullin grek të Mikonos me këngëtaren e njohur Nicole Scherzinger. Mesa duket, Nicole nuk e ka harruar atë dhe vazhdon ta përndjekë në Instagram. Scherzinger i ka bërë “like” një fotoje shumë tërheqëse të futbollistit. Diçka po zien këtu? Mbase dyshja takohen në fshehtësi jashtë syrit të kamerave?