Ju kujtohet Dulse Maria, shikoni si e kanë transformuar vitet

726
Fytyra e saj engjëllore dhe të gjitha sjelljet prej vajze të vogël lozonjare kanë mbetur në kujtesën e të gjithëve.
Bëhet fjalë për personazhin e dashur të mijëra shqiptarëve, Dulse Marian. 
Dulse Maria ishte vetëm një fëmijë kur u bë protagoniste e telenovelës “Fytyrë engjëlli” (Carita de Angel) që bëri xhiron e botës.
Ajo ishtë një vogëlushe jetime e cila jetonte në një kolegj murgeshash. Tashmë ajo është një vajzë e rritur dhe shumë seksi.
Daniela Aedo nuk është më në fushën e aktrimit. Ajo i është përkushtuar muzikës dhe luan në kitarë.Ndër të tjera Aedo është një vajzë që ka preferuar t’u qëndrojë larg skandaleve mediatike.