Joy Corrigan, ngre temperaturat në Majemi

178
Vera sapo ka hyrë dhe njerëzit mendojnë se ku do i kalojnë pushimet, por Joy Corrigan e ka këtë periudhë shumë të zënë me punë. Modelja 28-vjeçare shkëlqeu në një set fotografik “topless” në Majemi ditën e hënë. Pasi u bënë fotot vetëm me pjesën e poshtme të një bikini bardhë e zi, seti vazhdoi me një kostum banjoje portokalli. Ishte pikërisht ky momenti kur Joy tregoi pak më shumë seç duhej.