Jennifer Lopez sfidon me belfie Kim Kardashian

283

Dy vite më parë Kim Kardashian mori miliona like me belfie-n e saj të hedhur në Instagram.

Jennifer Lopez tani ka vendosur ta sfidojë atë me një foto provokuese.

Këngëtarja dhe aktorja 47-vjeçare ka publikuar një ‘selfie’ në rrjetin social Instagram ku i duken format e mrekullueshme..

J.Lo është shfaqur me rrobebanjo të zeza duke nxjerrë në pah trupin e saj.