Jennifer Lopez nuk ndalet, mahnit skenën e American Music Awards

195
Jennifer Lopez bëri një performancë hapëse të shkëlqyer në American Music Awards të dielën në mbrëmje.
46-vjeçarja kërceu e këndoi për herë të parë në Teatrin Microsoft në Los Anxheles.
JLo performoi disa nga këngët e saj më të njohura, dhe dukej shumë sensuale me trupin e saj gjithnjë në formë.
Spektatorët u mahnitën nga energjia e 46-vjeçares që për asnjë moment nuk e tregoi veten të lodhur në skenë.