Jennifer Lawrence me bikini, ajo lart në të djathtë

190
Jennifer Lawrence po i kalon mrekullueshëm pushimet e verës, ashtu siç duket nga kjo foto e postuar në Instagram, ku aktorja fituese e çmimit Oscar është mes shoqeve të saj.
24-vjeçarja kishte veshur një bikini shumëngjyrësh, duke qëndruar mbi disa shoqe, mes të cilave edhe komediania Ammy Schumer, e cila është ajo që e ka postuar foton në rrjetin social.
Miqësia që ka lindur mes Jennifer Lawrence dhe Ammy Schumer ka bërë që fansat të shpresojnë që shumë shpejt këto dy aktore do të interpretojnë edhe në ndonjë film së bashku.