Jasemine Sanders një kopshtare sexy

224
Modelja e njohur Jasemine Sanders, shfaqi një aromë mjaft të shijshme, në një kopsht, ku kishe veshur vetëm të brendshme, në pozimin për revistën Love, me rastin e festave të fundvitit.
Ylli 24 vjeeç i filmit Doug Inglish, kishte veshur të brendshme nga mëndafshi me ngjyrë krem. Ato ishin tri pjesëshe të përbërsa nga brekët, sytjenat dhe një rrip. Ekipet e “She”, ishin përkujdesur për lëkurën e saj derisa Giuseppe Zanotti për sandalet metalike.