Ja çmimi i rradhës për Bebe Rexhën

191
Bebe Rexha tashmë është një prej emrave më të suksesshëm në Hollywood.
Këngët e saj të fundit janë kthyer në hite si bashkëpunimi me G-Eazy “F.F.F.” dhe kënga solo “I Got You”. Por ajo që ka bërë Beben të kryesojë për herë të dytë në chart-in e Billboard “Dance Club Songs “ ka qënë kënga “I Got You”,duke lënë pas emra të mëdha të muzikës ndërkombëtare si Rihanna ,Ed Sheeran etj, këtë gjë e bën të ditur edhe faqja prestigjioze Billboard duke uruar këngëtaren shqiptare.
Por suksesi i që i ka sjellë kënga “I Got You” nuk përfundon me kaq ajo sapo ka marrë çmimin “Gold ” në Kanada. Ky është një tjetër sukses i madh për Beben pasi ajo kënga e saj të jetë më e luajtura dhe më e pëlqyera e Dj-ve kudo në Amerikë. Të shpresojme që Bebe të vazhdojë në këto hapa.