Izabel Goulart, ngre temperaturat në plazh

317
Njihet për postimin nëpër rrjetet sociale të seancave të saj stërvitore dhe Izabel Goulart vërtetoi se nuk bën pushim as kur është me pushime. Modelja e “Victoria’s Secret” u pa në Ibiza të premten duke luajtur tenis në plazh. 31-vjeçarja tregoi fizikun e saj fenomenal me një bikini blu dhe në të njëjtën kohë talentin në sport. Izabel Goulart është e dashura e portierit gjerman të PSG-së, Kevin Trapp.