Irina Shayk provokon në plazh

171
Modelja Irina Shyak njihet për bukurinë e saj dhe për format perfekte të trupit. Ish-e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, shfaqet provokuese në cdo ambient, por me fotot nga plazhi ajo nuk njeh konkurente. Ylli i botës së showbizzit, duket se ka diçka më shumë kur pozon afër bregut të detit.