Irina Shayk me foto nudo dhe në super formë vetëm 4 muaj pas lindjes

288
Supermodelja ruse Irina Shayk ka pozuar nudo për Vogue Espana vetëm katër muaj pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë. 31-vjeçarja ka arritur të provojë se është në top formë dhe linjat e saj janë perfekte. Irina pas lindjes së vajzës së saj Lea më 21 mars, ka rifilluar karrierën e saj si modele dhe rikthimi i saj ka qenë shumë i bujshëm. Zeshkania brune ka bashkëpunuar me fotografin e famshëm të modës Mari Testino për realizimin e fotove.