Harper’s Bazaar zhvesh nudo Miranda Kerr

172
Fotot e saj kanë qenë të shumta si një nga supermodelet më të suksesshme në Australi.
Këtë herë Miranda Kerr, ka dashur të rrezikojë pak.
32-vjeçarja shfaqet komplet nudo në kopertinën e revistës Harper’s Bazaar në Australi.
Nënë e një fëmije Miranda Kerr ka një trup perfekt. Fotoja është bërë në taracën e një hoteli në Los Anxheles.
Modelja nuk ka rroba, por ajo reklamon disa nga objektet e firmave të ndryshme si Alinka, Svarovski dhe Sarah&Sebastian.