Habit këngëtarja shqiptare! Shfaqet krah Katy Perry: Gruaja ime

275

Është ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe ka bërë namin jo vetëm në Shqipëri por ngado…

Madje tani shihet krahe yjeve nderkombetare si Sam Smith, Ariana Grande dhe së fundmi shihet krah yllit botëror, Katy Perry. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n. Së fundmi Katy ka nisur turin e saj dhe pak ditë më parë u bë e ditur se do të ishte në koncert me një tjetër shqiptare, Bebe Rexhen. Por si duket Dua na tregon se Perry ka qenë prezente në koncertin e saj dhe se kur Lipa ishte 15 vjeç ka qenë ka shkuar në skenë tek Katy dhe tani se shqiptarja është këngëtarja më cool. Të njëjtën mendim ka edhe Dua, por jo vetëm pasi të gjithë e besojmë këtë.