Gigi Hadid sfilon me të brëndshme për Victoria’s Secret

120
Është një ëndërr e realizuar për Gigi Hadid. 20-vjeçarja tregoi se këtë javë ishte bërë pjesë e vajzave që sfilojnë për Victoria’s Secret. Ajo shpërndau disa foto në Instagram ku tregonte se po merrte pjesë në audicionet me të brëndshme të Victoria’s Secret.

Kur drejtori i sfilatës e pyeti se “Çfarë do të bësh ditën e 9 dhe 10 nëntorit”, Gigi u përgjigj “se nuk e dinte” plot emocione. Por kur drejtori i tha: “Pse nuk bashkohesh me ne?”, ajo u ul përtokë në gjunjë gjithë gëzim.