George Clooney mund të bëhet së shpejti baba

159
George Clooney ka qenë gjithmonë dyshues nëse do të bëhej baba, por pasi ka kaluar ca kohë me pasardhësit be miqve të tij, Jolie dhe Pitt, me turmën e fëmijëve të tyre, ndoshta ka ndryshuar qëndrim. Sipas Us Weekly, Amal Clooney dhe bashkëshorti i saj kanë vizituar një qendeër fertiliteti dhe kujdesi për fëmijët dhe kanë instaluar një dhomë panjiku, hapësirë e mbrojtrur nga zjarret, rreziqet, sulmet, bashkë me ndihmën e shpejtë, në pronën e fshatitr në Angli që kushton 15 milionë dollarë me 9 dhoma gjumi dhye 8 banja.
Rinovimet në vilën e shekullit të 17-të do të mbarojnë këtë vit, shumë para ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, që lind vitin tjetër nëse të maretuarit e marrin seriozisht iudenë e shtatzënisë. lImagjinoni p0ak që bebi Clooney do ndajë Lonbdrën me Georgie-in e Kate dhe William. 
Më parë, duke folur për martesën me Amel, George Clooney kishte lëshuar edhe lajmin bombë, që ai dhe bashkëshortja e tij ishin shumë me idenë për të pasur fëmijë. “Kam menduar, por jo seriozisht. Nuk ka qernë ndër të parat në listën time, por tani më pyesin shpesh meqë jam martuar. Vetëm ta dinit sa kreative janë mënyrat e njerzve që më pyesin”. Megjithatë tani ka ndryshime që ata mund të kenë ndërruar mjendje.