Gazeta Telegraf /Miss Spanja që ka pushtuar zemrën e Cristiano Ronaldos

156
Gazeta Telegraf/

 


Ata janë njohur një muaj
më parë dhe që prej asaj kohe janë të pandashëmNë Spanjë janë të sigurt
se Missi i vitit 2014 dhe sulmuesi i Realit të Madridit kanë nisur një histori
pasioni.Quhet Desire Cordero dhe
mendohet se ka arritur të pushtojë zemrën e Cristiano Ronaldos.

Sipas mediave rozë, Miss
Spanja ka braktisur Andaluzinë për t’u transferuar në Madrid pasi vetëm në këtë
mënyrë mund të qëndrojë më pranë portugezit.