Femrat shqiptare që janë fotografuar nudo

638
Kur bëhët fjalë për art këngëtaret dhe modelet e njohura që i përkasin showbiz-it shqiptar nuk mendohen dy herë për të dal para aparatit fotografik tërësisht nudo. Disa prej tyre janë fotografuar për nevojat e ndonjë videoklipi apo dhe thjesht për ndonjë set fotografik. Nuk janë kursyer aspak! Sot në “Fun Day” me Fatmën u fol për këtë temë. Bleona, Morena Taraku, Vildane Zeneli, Nora Istrefi, Dafina Zeqiri.