Femra më seksi në Instagram, më e paguara

727

Ajo e quan veten JoJo Babie dhe është ndër femrat më seksi të Instagramit. Kjo bukuroshe është e njohur në gjithë botën, ndërsa tashmë ka kaluar shifrën prej 3.5 milionë ndjekësish në këtë rrjet social. Falë formave të saja trupore, JoJo ka siguruar edhe oferta të shumta reklamuese.