Ermali ndihet si Luana Vjollca

234
Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi ka provuar si është të jesh një ditë Luana Vjollca.
Ai ka marrë një buqetë me lule dhe e ka publikuar një foto me të me Facebook duke shkruar: ““Feeling Luana Vjollca…”.
Mamaqi kohët e fundit ka qenë me pushime me së bashku me bashkëshorten e tij Amarda Toska.