Era Istrefi “çorienton” fansat me këto foto, ka bërë gjoksin?!

316
Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe këngën e saj luhen në të gjithë botën. Mirëpo të jesh kaq e njohur, të kesh një stil shumë të veçantë, sigurisht që i duhet kushtuar shumë rëndësi pamjes së jashtme dhe Era rrallë herë na zhgënjen. Por për fansat, gjoksi i saj ka lënë disi për të dëshiruar, ama një foto e publikuar së fundmi i ka “çorientuar” ata dhe të gjithë mendojnë tashmë se Era ka bërë gjoksin. Është faqja “vipat e bllokut” ajo që ka postuar foton në Instagram, ku tregon Erën me të njejtën veshje “para dhe pas” por gjoksi nuk duket njëlloj. Duket qartë se gjoksi është më i madh në foton e dytë, por nëse ka bërë ndërhyrje apo është thjesht efekti i zhvillimit, këtë se dimë ende.