Emily Sears, australiania që po çmend Instagramin

229
Ajo është një ndër modelet më popullore në botë momentalisht dhe meritat e saj nuk i fshehin dot as rrobat. Emily Sears, numëron mbi 2.6 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse. Australiania 31-vjeçare tani ka postuar një foto super provokuese në Instagram.