Emily Ratajowski, nudo mbi kalë

153
Emily Ratajowski është një nga femrat më të kërkuara në industrinë e modës dhe sa hera 25-vjeçarja publikon foto, interesi është më të vërtetë i madh. Këtë herë, Emily ka realizuar foto fantastike për kopertinën e revistës së njohur “Bazaar”. Modelja, që ka miliona ndjekës në Instagram, është fotografuar tërësisht nudo ndërsa qëndron mbi një kalë të bardhë.