Elvana Gjata në Hollywood me një mashkulli

359
Synimi i saj është fama dhe suksesi ndërkombëtar.
Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë ku po realizon projektet e reja muzikore.
Deri tani Elvana Gjata ka lançuar dy këngë dhe duket se është gati për projektet e reja.
30 vjeçarja është shfaqur në këtë foto nga Hollywood ku duket të jetë në shoqërinë e një mashkulli i cili me siguri i përket botës së muzikës.