Elisabetta Canalis bëhet nënë për herë të parë

190
Elisabetta Canalis është bërë nënë e një vajze të vogël. Ish-velina i ka dhënë jetë sot fëmijës së parë për të dhe bashkëshortin Brian Perri. Canalis e lindi vogëlushen në Los Angelos dhe e pagëzuan me emrin Skyler Eva Perri. Bebi peshon rreth tre kile, ndërsa edhe nëna edhe vajza janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.