Demi Lovato tregon format trupore

184
Ajo nuk ka frikë të nxjerrë gjithë ato që i ka dhënë Zoti. Dhe Demi Lovato për fansat e saj në Instagram të martën ka treguar trupin e saj krenare dhe e lumtur, pa ndihmën e fotoshopit. Këngëtarja në mediat sociale është paraqitur në stilin e veshjeve të brendshme të viteve të 50-ta.