Demi Lovato publikon këngën ‘Sorry Not Sorry’ duke thyer rekord klikimesh në YouTube (Video)

328
Këngëtarja e njohur amerikane ka lansuar videoklipin e këngës “Sorry Not Sorry”.

Këngë e cila që në ditën e parë arriti në më shumë se 7 milionë klikime duke u radhitur kështu si “#2 Trending” në YouTube.

Ajo njihet për hite të shumta ku edhe kjo e fundit padyshim që do jetë pjesë e asaj liste, ku që tani po hyn në këngët më të dëgjuara të kësaj vere.

Videoklipi e shfaqë atë tejet seksi dhe me skena nga ditëlindja e saj gjatë muajit të kaluar. Videon mund ta shihni më poshtë.