Çmenduria e rradhës/ Lamtumirë “Brekët e gjyshes”, këto të brëndshme do t’ju habisin

231

Gazeta Telegraf/

Nëse do t’ju duhet të dilni
në një takim të rëndësishëm me një djalë që ju pëlqen  dhe doni të nxirrni format tuaja në dukje,
por ka një problem, të brendshmet janë më keq se “brekët e gjyshes”,
vijat e mbathjeve janë shumë të shpifura, mos u mërzisni! Dikush ka menduar për
ju!

Hailey Baldwin është një
tifoze e këtyre të brendshmeve,  por edhe disa personazhe të tjerë të
njohur si Bella Hadid që gjithmonë duken shumë seksi.

Por për disa femra është
tepër shqetësuese fakti i dukjes së vijave të mbathjeve dhe nuk kanë çfarë
bëjnë  për këtë, por Shibue Couture ka gjetur zgjidhjen.

Këto mbathje jane te zezë
ose nude.  

Dhe nëse jeni të shqetësuar për
ndjesinë e shiritit ngjitës, pjesa ngjitëse e këtyre mbathjeve nuk është ashtu
si ju mund të mendoni. Ajo është e ripërdorshme sepse përbëhet nga ngjitës me
xhel silikoni.