Çka kanë të përbashkët këto bukuroshe shqiptare

178
Stina e verës është stina kur të gjithë vishemi me rroba të shkurta.
E për të qenë në qendër të vëmendjes duhet të jesh fit dhe seksi.
E kush do të ndihmojë më shumë se sa fitnesi për një trup sa më të mirë? Prandaj, shumë emra të njohur të skenës muzikore i janë drejtuar palestrave për formësimin e hireve trupore.
Rita Ora, Elhaida Dani, Fibi, Eva Ndoja, Diellza Kolgeci, Agnesa Vuthaj, Adelina Berisha, Baby G e shumë të tjera po shihen shpesh në fitness nga ku edhe po publikojnë fotografi ku shihen se sa shumë po bëjnë ushtrime për një qëllim: Të duken seksi!